MSI, Güçlü Sistemlerle Oyuncuları DHW 2017’ye Çekiyor

Dünyanın en büyük LAN ve bilgisayar festivali DreamHack Winter 2017 bugün açılıyor. İsveç’in Jönköping kentindeki DreamExpo yerleşkesinde yapılacak olan fuar, büyük eSpor etkinlikleri ile dünyanın her yerinden birçok hayranı ülkeye çekti. Oyun cihazlarında dünya lideri MSI ise B Salonu, B01:09 standında en yeni donanım ve eğlenceli aktiviteler sunmaya hazır.

“eSpor sektörü büyümeye ve gelişmeye devam ederken MSI oyunda yenilikçiliğin her zaman ön saflarında yer alıyor” yorumunu yapan MSI Global Pazarlama Müdürü Sam Chern, “DreamHack’te gerçek oyun makinelerimizle oyuncuları şımartmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Bilgisayar tutkunları nefeslerini tutarak MSI’ın gösterişli oyun laptoplarını desktop bilgisayarlarını, ekran kartlarını ve anakartlarını heyecanla bekliyorlar. 3 gün sürecek bu maraton için MSI, Overwatch rekabetleri, ilham veren ve tanınmış kişilerle buluşmalar, toplantılar, hediye yağmurları, canlı akışlar gibi birçok etkinlik hazırladı. Çok daha önemlisi, dünyanın en iyi eSpor takımlarından Fnatic ve cosplay karakteri Laura Craft bize sahnede eşlik edecekler.

Bu haftasonu son derece yoğun geçecek. Tüm Dreamhack katılımcıları Salon B, B01:09 standında MSI’ın sunduğu birbirinden heyecanlı ürün ve aktiviteleri görme fırsatına sahip olacak ve birçok hediyeler kazanacaklar.

MSI GT75VR Gaming Laptop

Müthiş özelliklerle dolu bu canavar, her tuş için bağımsız RGB aydınlatmalı ve dev bilek desteği bulunan çevik bir SteelSeries mekanik klavyeyle geliyor. Ayrıca 3ms/120Hz geniş panel, 10GbE Ethernet ve Cooler Boost Titan gibi oyuncu odaklı özellikleri de öne çıkıyor. NVIDIA’nın GeForce GTX1080 veya GTX1070 SLI ekran kartı ile gelen GT75VR Titan, 3 x 4K surround moduna sahip en güçlü 17″ oyun laptopu.

MSI GE63/ 73VR Raider

MSI GE63/73VR Raider oyun laptopları, oyuncuya özel yeteneklere sahip. Her tuş için bağımsız RGB aydınlatmalı klavye, 120Hz/3ms panel ve Cooler Boost 5 soğutma çözümüne ek olarak Dynaudio imzalı Giant Speaker ve Hi-Res ses ile bugüne kadarki en yoğun oyun deneyimini sunuyor. GE63VR Raider, GeForce GTX1070 ekran kartı ile 2.4kg altında bir ağırlığa sahip.

MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X TRIO Ekran kartı

GeForce GTX 1080 Ti GAMING X TRIO, 3 adet ödül sahibi TORX 2.0 fan ve Mystic Light RGB ile oyun sırasında hem serin, hem de sessiz bir performans gösteriyor. Military Class sertifikalı bileşenleri ile bu ağır siklet canavar, üst sınıf oyun deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olacak.

MSI Z370 GODLIKE GAMING Anakart

En talepkar oyun tutkunlarının bile ihtiyaçlarına cevap verebilmek için Z370 GODLIKE GAMING anakart ile MSI bir kez daha uç noktada anakartlarda yeni standardı belirliyor. Göz dolduran dizaynına ek olarak ağır zırhlı, çok katmanlı soğutma blokları ve 18 fazlı DrMOS PWM tasarımı ile hızaşırtma rekorlarını kırmaya hazır. Oyuna yönelik birçok özellikle donatılan Z370 GODLIKE GAMING, oyun tutkunlarına üstün bir hızaşırtma deneyimini muhteşem bir performans ve tarzla sunuyor.

MSI Z370 GAMING PRO CARBON AC Anakart

Z370 GAMING PRO CARBON AC, benzersiz ve güçlü bir CARBON teması ile geliyor. MSI Mystic Light kullanarak sınırsız özelleştirme yetenekleri sunan yeni Z370 GAMING PRO CARBON AC, ayrıca gelişmiş oyun özellikleri ile nihai oyun deneyimini vaadediyor.

Intel’in 8.Nesil işlemcisine sahip ilk Gaming Desktop: MSI Infinite X

Tükenmeyen oyun arzusuna sahip kullanıcılar için üretilen MSI Infinite X Gaming desktop, kilitsiz Intel 8.nesil işlemciler ve MSI’ın tanınmış ekran kartları ile geliyor. Mümkün olan en iyi oyun performansı sunmayı amaçlayan ve MSI’ın özel Silent Storm Cooling 3 PRO termal tasarımı ile eşi görülmemiş bir soğutma performansı sunan MSI Infinite X, güçlendirilmiş cam yan panelleri ve RGB Mystic Light ile oyunculara sınırsız özelleştirme imkanı tanıyor. Kolay yükseltilebilir kasa dizaynı ise depolama potansiyelini arttırıyor.