DEEPCOOL Yeni Ütünlerini Tanıttı

Başarılı donanım ürünleriyle adından söz ettiren DEEPCOOL, CES 2018 kapsamında yeni ürünlerini tanıttı. Bu ürünlerden QUADSTELLAR ilk akıllı kasa olma ünvanını taşıyor. Sıradışı tasarımı ve RGB aydınlatmasıyla kullanıcılar kasanın uygulamasını indirirek uyumlu E-ATX anakartlar ile tüm teknik işlemler, soğutma çözümleri gibi bileşenleri de kontrol edebiliyorlar. Bu kasanın Electro Limited Edition etiketiyle sadece 100 adet üretileceğini de hatırlatmakta fayda var.

Bir diğer kasa modeli ise daha sade bir tasarım ve tamperli cam ile gelen NEW ARK 90 Electro Limited Edition modeli oluyor. Captain 240EX RGB ise sıvı soğutma çözümü isteyen kullanıcılar için yeniden tasarlanmış. Güncel Intel ve AMD işlemcilerin yanı sıra oldukça büyük bir soket yapısına sahip AMD RYZEN Threadripper işlemciler ile de uyumlu. FRYZEN hava soğutma çözümü ise Ryzen Threadripper serisi AMD TR4/AM4 işlemciler için özel olarak üretilmiş.

DEEPCOOL‘un tüm ürünlerini Mayıs ayında pazara sunması bekleniyor. Fiyatlandırma konusunda ise henüz bir bilgi yer almıyor.