Perfect World ve Gunfire Games, oyuncuları Remnant: From the Ashes'in gizemli ve tehlikeli dünyasına bağlamaya devam edecek yeni bir oyun modu ve zindan yayınlayacaklarını duyurdu.

 

12 Eylül'de yayınlanacak olan "Adventure Mode (Macera Modu)", oyuncuların Ruined Earth, Rhom ve Yaesha'ya tekrar girmesine izin vererek Remnant: From the Ashes'a keşfedilecek yeni bir katman getirecek. Oyuncular ve takım arkadaşları zindanları keşfetmeye, yeni düşmanlarla karşılaşmaya ve en sevdikleri veya en zorlu dünya reislerine karşı savaşmaya devam etmek için yeni modu, Ward 13'teki World Stone'dan etkinleştirebilir ve dinamik bir şekilde oluşturulan ortamlardan birini seçebilirler.

19 Eylül'de yayınlanacak olan "Leto's Lab" oyuncuları, basit bulmacaların zorlu dövüşle birleştiği ve yeni bir reis savaşının da olduğu Research Station Alpha ile bir göreve götürecek.

Ruined Earth'de dinamik olarak yaratılan bu eşsiz zindan, oyunun karmaşık arka planı ve oyundaki esrarengiz kırmızı kristaller hakkında daha fazla bilgi verecek.


Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın

Yeni Videolar

Tüm görüntülere bakın

Online Kullanıcılar

    Henüz görüntülenecek bir üye yok.
Tümünü Görüntüle (0)