Samsung çıkışını dört ay ertelediği Galaxy Fold’ün ekranını korumak için geliştirmeler yaptığını ve yakında katlanır telefonu satmaya başlayacağını duyurdu. Galaxy Fold, Eylül ayında daha önce açıklandığı gibi 1.980 dolar etiketiyle satışa sunulacak.

Hatırlarsanız Galaxy Fold'un ekranı ile menteşedeki gövdesi arasındaki boşluğa artıkların girmesinin ekrana zarar verdiği raporlanmıştı. Yine bazı editörler ekran koruyucuyu çıkarmaya çalışırken ekran zarına zarar vermişlerdi. 

Samsung sorunların önüne geçmek için Infinity Flex Ekranın üst koruyucu katmanını çerçevenin ötesine uzatarak ekran yapısının ayrılmaz bir parçası yapmış. Yine cihazı dış parçacıklardan daha iyi korumak için ek takviyeler eklenmiş. Menteşe alanının üst ve altı yeni eklenen koruma kapakları ile güçlendirilmiş. Ekranın korumasını güçlendirmek için Infinity Flex Ekranının altına ek metal katmanlar dahil edilmiş. Menteşe ile katlama gövdesi arasındaki boşluk da azaltılmış. Bakalım bu geliştirmeler Samsung'un Fold imajını düzeltmesine yetecek mi önümüzdeki dönemde göreceğiz.

Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın

Yeni Videolar

Tüm görüntülere bakın

Online Kullanıcılar

    Henüz görüntülenecek bir üye yok.
Tümünü Görüntüle (0)